Έφτασαν τα 920 τα κλειστά τμήματα και σχολεία σε όλη την Ελλάδα. Πάνω από 100 νέα λουκέτα κάθε ημέρα

573
0
()

Ξεπέρασαν τα 900 τα «λουκέτα» σε τμήματα και σχολεία λόγω κρουσμάτων κορονοϊού που εντοπίστηκαν σε μαθητές, εκπαιδευτικούς και λοιπό προσωπικό.

Συγκεκριμένα, τα σχολεία με κλειστά τμήματα έφτασαν τα 920 σε αριθμό το πρωί της Παρασκευής.

Το υπουργείο Παιδείας δημοσιεύει τη λίστα με τα τμήματα σχολείων που κλείνουν όταν εντοπίζονται κρούσματα κορονοϊού, στην ιστοσελίδα του.

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 29/05/2021 ΤΥΓ-Δ (Δ Τάξη), ΤΥΕ (Ε Τάξη), ΤΥΣΤ (ΣΤ Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), ΤΥΒ (Β Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ 29/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 29/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 29/05/2021 Α3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Ολοήμερο Α3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 29/05/2021 Α ΕΝΤΑΞΗΣ (Α Τάξη), Γ ΕΝΤΑΞΗΣ (Γ Τάξη), Γ1ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ3ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ε ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη), Ε1ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΣΤ ΕΝΤΑΞΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 02/06/2021 A1 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 2/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28/05/2021 Γ1 – ΓΕΝ (Γ Τάξη) από 20/5 έως και 28/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ – Γ.Ε.Λ. ΒΕΡΟΙΑΣ 29/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 29/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
135ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 28/05/2021 ΤΑΞΗ Α΄ (Α Τάξη), ΤΑΞΗ ΣΤ΄2 (ΣΤ Τάξη) από 20/5 έως και 28/5
141ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 28/05/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΤΥ Δ Ι (Δ Τάξη) από 20/5 έως και 28/5
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΚΙΩΝΗΣ 29/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
17ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 28/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 28/5
50ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 30/06/2021
54ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤΑΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤΓΕΡ (ΣΤ Τάξη), ΤΥ ΙΙ (ΣΤ Τάξη), ΤΥ1 -ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 20/5 έως και 27/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (0501100) 29/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
81ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 20/5 έως και 27/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 28/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 20/5 έως και 28/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 28/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 20/5 έως και 28/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ 29/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ 29/05/2021 Β ΘΕΤΙΚΗ2 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 30/05/2021 Α5 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 30/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 01/06/2021 Γ ΟΙΚ-ΠΛ2 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 20/5 έως και 1/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ – ΓΕΛ ΠΥΡΓΕΤΟΥ 01/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ-Θετικών Σπουδών και Υγείας (Γ Τάξη), Γ-Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής (Γ Τάξη) από 20/5 έως και 1/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ- ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΨΑΛΙΔΑΣ 29/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΓΟΙΚ (Γ Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – Κ. ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ 02/06/2021 ΤΜΗΜΑ Α3 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 2/6
21ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 29/05/2021 TMHMA 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 29/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 29/05/2021 Α5 (Α Τάξη), Α5  ένταξη (Α Τάξη), Α5 Αγγλικά (Α Τάξη), Α5 Γαλλικά (Α Τάξη), Γερμανικά Α5 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ 02/06/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 20/5 έως και 2/6
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΛΕΙΝΩΝ 29/05/2021
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 28/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2  ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ   Γ2 (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1  ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ   Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2Δ1 (Δ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ 28/05/2021
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 28/05/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0151021 28/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 28/05/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Δ Τάξη), Δ ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Δ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Δ  ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ 28/05/2021 Γ  ΓΠ (Γ Τάξη), Γ ΑΓΓ (Γ Τάξη), Γ ΤΕ (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΑΡΗ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΛΛΑΔΙΟ 28/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ 01/06/2021 Β1 (Β Τάξη), ΒΜΗΧΑ1 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ 01/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ  ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ  ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ 6 (ΣΤ Τάξη), ΤΑΞΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ 4 (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
49ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 01/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ 30/05/2021 Αγωγή Προφορικού Λόγου Γ΄ (Γ Τάξη), Γ (Γ Τάξη), ΓΑΓΜ1 (Γ Τάξη), ΓΑΓΜ2 (Γ Τάξη), ΓΑΓΠ (Γ Τάξη), ΓΓΑΜ (Γ Τάξη), ΓΓΑΠ (Γ Τάξη), ΓΓΕΠ (Γ Τάξη), Ζώνη Αθλητισμού Γ (Γ Τάξη), Ζώνη Πολιτισμού Γ1 (Γ Τάξη), Ζώνη Πολιτισμού Γ2 (Γ Τάξη), Ζώνη Πολιτισμού Γ3 (Γ Τάξη), Μαθηματική Σκέψη Γ (Γ Τάξη), Σ. Ε. Π. (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 30/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ – ΠΙΝΔΑΡΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 28/05/2021 Α (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ. 28/05/2021 Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 01/06/2021 Α1 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 28/06/2021 Β4 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 28/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 01/06/2021 Α6 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 01/06/2021 Β1 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 01/06/2021 ΒΥ2 (Β Τάξη), ΒΥ2-γεν (Β Τάξη), ΒΥ2-γεν-ΑΓΓΛ (Β Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
10ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 01/06/2021 A4 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 31/5
B1 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ  Ε (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ  Ε (Ε Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ 24/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 24/5
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 28/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2-ΑΓΓΛ (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ 28/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 28/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 27/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 27/5
13ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
38ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 01/06/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ_ΥΠΟΔΟΧΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ_2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 28/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 Τ.Ε. (Α Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 Τ.Ε. (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 31/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 31/5
55ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 31/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 31/5
67ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 23/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 23/5
96ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 30/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 30/5
ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ – ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 24/05/2021 DELF A2-B (Α Τάξη), DELF B1-C (Β Τάξη), DELF B2-A (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 24/5
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 30/05/2021 β3 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 30/5
γ1 (Γ Τάξη) από 20/5 έως και 28/5
6ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ 31/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ Α (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ Α (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/5 έως και 31/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ 28/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 -ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 30/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 30/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 31/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 31/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 30/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), ΓΑ2 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 30/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 31/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 31/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ 01/06/2021
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ 28/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε. ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 01/06/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 01/06/2021 Α2 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 28/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
Ε.Ε.Ε.ΕΚ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01/06/2021
3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 28/05/2021 Α ΓΕΡΜ. 1 (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ – ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΟΡΤΥ 28/05/2021 ΠΡΟΝΗΠΙΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 24/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 24/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 28/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 01/06/2021 Γ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 01/06/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΚΗΣ 01/06/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 Αγγλικών (Γ Τάξη), Γ1 Γαλλικών (Γ Τάξη), Γ1 Γερμανικών (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 31/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 31/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ 01/06/2021 ΒΜ2 (Β Τάξη), Β5 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 28/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 01/06/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ 27/05/2021 Β2 (Β Τάξη), ΒΜΗΧ (Β Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 27/05/2021 Β ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 31/05/2021 Ζ0*Α2 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ /Β (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ /Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ /ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 01/06/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε4 (Ε Τάξη), Ε6 (Ε Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ – ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΑΒΔΑ Ε.Π.Ε. 31/05/2021 ΝΗΠΙΟ (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 31/05/2021 2ο Υποχρεωτικό Πρωινό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 31/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 31/05/2021 ΠΡΩΙΝΗΖΩΝΗ/ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 2 ΠΡΩΙΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 31/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
60ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 01/06/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη), Β1 ενσιχυτική (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 1/6
ΙΔ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ “ΠΑΛΛΑΔΙΟΝ ΛΥΚΕΙΟΝ” (12967/04-09-1917) 31/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 31/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 31/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
ΑΝΑΞΑΓΟΡΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 24/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 24/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 31/05/2021 ΤΜΗΜΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 24/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α3 (Α Τάξη), Γ  ΥΓΕΙΑΣ (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 24/5
Γ  ΘΕΤΙΚΟ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 31/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 28/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη), ΒΘΕΤ_1 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
13ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31/05/2021
15ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ 27/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 4 – ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 31/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 27/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΨΑΧΝΩΝ 28/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 27/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΑΧΝΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 28/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΕΝΤΑΞΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΕΝΤΑΞΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ (Α Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ 28/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2-Αγγλικά (Α Τάξη), Α2-Γερμανικά (Α Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 31/05/2021 Ε ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 31/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
18ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 31/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
33ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 31/05/2021 2ο Προαιρετικό Ολοήμερο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), 2ο Υποχρεωτικό Πρωινό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 31/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη), Β3-ΕΝΤΑΞΗΣ (Β Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
22ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
32ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ  ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
46ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 25/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 25/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Β3 (Β Τάξη), ΒΕ (Β Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
60ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 27/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
63ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
65ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 30/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 30/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 30/05/2021
79ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 30/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1αγ (Α Τάξη), Οα (Α Τάξη) από 20/5 έως και 27/5
Β2 (Β Τάξη), Β2αγ (Β Τάξη) από 18/5 έως και 30/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 27/05/2021 Γ_3 (Γ Τάξη), Γ_ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ_2 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 25/05/2021 Β2-ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Β Τάξη) από 18/5 έως και 25/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΡΩΠΟΥ 31/05/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ1 (Δ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Δ (Δ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 31/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 28/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΒΑΛΤΑΔΩΡΕΙΟ 27/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 31/05/2021
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΣ ΚΩ 31/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 29/05/2021 Β ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (Β Τάξη) από 18/5 έως και 29/5
13ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 28/05/2021 A2 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
15ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 29/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 29/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 27/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ1 ΓΕΡΜ (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 31/05/2021 ΤΜΗΜΑ 2ο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
14ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 27/05/2021
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ   ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΤΣΙΡΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β1 ΓΑΛΑΝΗ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27/05/2021 Δ3 (Δ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ε. 27/05/2021 Β Ανθρ (Β Τάξη), Β ΓΑΛ (Β Τάξη), Β Θετ (Β Τάξη), Β ΞΓ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Α-ΞΓ-ΑΓΓΛ-3 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ-ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ ΠΑΡΟΥ 27/05/2021 Αγγλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γαλλικά Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 28/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΞΓ (Δ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΞΓ (ΣΤ Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
13ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 31/05/2021 Δ4 (Δ Τάξη), Δ4  ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ4 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Δ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 28/05/2021 ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 2ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/5 έως και 27/5
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 3 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 28/05/2021 Γ 2 (Γ Τάξη), Γ 2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 27/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 28/05/2021 Γ (Γ Τάξη), Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 31/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 28/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
31ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 28/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ “JEANNE D’ ARC” (ΙΔΙΩΤΙΚΟ) 28/05/2021 Α4 (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α4 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 31/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 18/5 έως και 30/5
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΙΝΕΣ – ΠΕΝΤΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΙΝΕ 31/05/2021 Δ τάξη (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
2ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ 31/05/2021 Γ5 (Γ Τάξη), ΓΑΓΓ5 (Γ Τάξη), ΓΞ (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 31/05/2021 Α (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 27/05/2021 Γ ΑΓΓ1 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 30/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/5 έως και 30/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΖΙΝΟΥ 28/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30/05/2021 ΠΡΩΙΝΌ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ1-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Δ Τάξη), Δ1-ΕΝΤΑΞΗΣ (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 26/05/2021
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 26/05/2021
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 26/05/2021
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 26/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΜΠΕΣΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 26/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 26/05/2021
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΤΑΚΟΥ 30/05/2021 ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
10ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 30/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 28/05/2021 Δ (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 28/05/2021 Γ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 28/05/2021 Α3-Γ.Π. (Α Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΕΠΑΛ 28/05/2021 ΒΜ2 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 30/05/2021
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 28/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ 30/05/2021 Στ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ 30/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), Ε΄ ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ 28/05/2021 ΒΑΣΙΚΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ Ν1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 28/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ 28/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 28/05/2021 Γ ΟΙΚ.1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 30/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 30/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 28/05/2021 Βασικό Πρωινό Υποχρεωτικό 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Ολοήμερο 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 28/05/2021 Β 3&4 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ 28/06/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/6
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 28/05/2021 Γ ΤΑΞΗ – ΤΜΗΜΑ 2 (Γ Τάξη), Γ ΤΑΞΗ – ΤΜΗΜΑ 2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 28/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΓΑΛΛ (Α Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 28/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ-ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 28/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ (Β Τάξη), Β3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΥΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ 24/05/2021 Ε (Ε Τάξη), Ε Αγγλικά (Ε Τάξη), Ε Γαλλικά (Ε Τάξη), Ε ενισχυτική (Ε Τάξη), Τμήμα Ένταξης Ε (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 30/05/2021
12ο   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 01/06/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΤΜΗΜΑ Γ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ Ε (Ε Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ 28/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ 26/05/2021 Β4 (Β Τάξη), Β4 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ 28/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ 28/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 – ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 -ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 28/05/2021 aggl Γ (Γ Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 30/05/2021 Γ-ΟΙΚ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
62ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ 26/05/2021 Γ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), Γ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 28/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β13-ΕΝΤ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 28/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), ΓΑΝΘΡ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΧΕΛΜΕΙΟ 30/05/2021 Δ (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΙΣΟΤΙΜΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ 27/05/2021 ΓΠΘΥ3 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ “ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ” 24/05/2021 ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ αγγλικά (ΣΤ Τάξη), ΣΤ γαλλικά (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Νηπιαγωγείο – Παιχνιδοσκόπιο 30/05/2021
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ 30/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 30/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 30/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 26/05/2021 Β4 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 28/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ – “Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ” 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΠΑΙΔΕΙΑ 28/05/2021 Β1 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
5ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 28/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 28/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε2΄ (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ  Ε2 (Ε Τάξη), Ε2΄ (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ 26/05/2021 Α6 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 27/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ 27/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28/05/2021
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 30/05/2021 .Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΖ-Γ1 (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ Γ1 Ι ΖΕΠ (Γ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Γ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ 30/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Β1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Γ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 30/05/2021 Β4 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 30/05/2021 Γ ΘΕΤ ΜΑΘ (Γ Τάξη), Γ ΟΙΚ2 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 30/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ1_ΓΕΡΜ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 24/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 28/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 28/05/2021 _Ε1 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
14ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 28/05/2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 28/05/2021 _Δ1 (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ 28/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΙΛΙΟΥ 26/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ 28/05/2021
” 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ “ 28/05/2021
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28/05/2021
25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28/05/2021 _ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
38ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΑΓΓ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΑΛ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/05/2021 ΤΜΗΜΑ 2ο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 30/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2  ΑΓΓ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 27/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), ΓΠ-ΟΠ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 28/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ – ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΛΙΘΟΥ 31/05/2021 Αγγλικά  Γ΄ (Γ Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Αγγλικά Δ΄ (Δ Τάξη), Δ (Δ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
Αγγλικά Β΄ (Β Τάξη), Β (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
Αγγλικά Ε΄ (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε΄ (Ε Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Αγγλικά Στ΄ (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Στ΄ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 21/5 έως και 30/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 28/05/2021 Τμήμα 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28/05/2021 ΤΑΞΗ Α (Α Τάξη), ΤΑΞΗ Α ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Δ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28/05/2021 1ΤΜΗΜΑ Δ2 (Δ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ Δ2 (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ 26/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γθετ (Γ Τάξη), Γυγειας (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
2ο ΕΠΑ.Λ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 26/05/2021 Γ-ΦΥΤ-ΠΑΡ-1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 27/05/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 26/05/2021
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 30/05/2021 2ο ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 27/05/2021 Πρωινό τμήμα Ν3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΑΡΒΗΣ 26/05/2021 Γ (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Ξ. ΓΛΩΣΣΩΝ Γ (Γ Τάξη), Δ (Δ Τάξη), Ξ.ΓΛΩΣΣΩΝ Δ (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΙΑΝΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 28/05/2021 Β (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ 30/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑΒ1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), ΕΝΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΠΖΒ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
11ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021 ΒΥ3 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΘΕΤΙΚΟ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 29/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ – ΝΕΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 30/05/2021 ΚΛΑΣΣΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021 Β1 (Β Τάξη), ΒΑΓΓ1 (Β Τάξη), ΒΓΕΡ1 (Β Τάξη), ΒΘ1 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 28/05/2021 Γ5 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
Γ7 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΡΟΥ 30/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΙΑΣ 28/05/2021 Ε (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΚΚΙΝΗ ΧΑΝΙ 30/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε2 (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 26/05/2021
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ 27/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 27/05/2021 Β6 (Β Τάξη), ΒΘ6 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 30/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Π.Υ. Β (Β Τάξη), Τ.Ε Β (Β Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Π.Υ. Ε (Ε Τάξη), Τ.Ε .Ε΄ (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
19ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 30/05/2021 2ο Υποχρεωτικό Πρωινό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/05/2021 Β2 (Β Τάξη), ΒΜΗΧ2 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΥΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 30/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 26/05/2021 Γ5 (Γ Τάξη), ΓΚ.Οικ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ζ.Π.Α. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΕΝΤΑΓΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ) 30/05/2021 Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Β Τάξη), Β ΓΠ (Β Τάξη), Β ΠΖ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Β4 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β4 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΟΜΙΛΟΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Β (Β Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 30/05/2021 Α1 ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α1 ΓΕΝ (Α Τάξη), Α1 ΕΠΙΛ. Γ (Α Τάξη), Α1 ΕΠΙΛ. Ο (Α Τάξη), Α1 ΕΠΙΛ. Υ (Α Τάξη), Α1 ΠΡΣ (Α Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ με Λ.Τ. ΚΥΘΝΟΥ 30/05/2021 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
149ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ_ΠΡ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 25/5
16ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021
1ο ΔΩΔΕΚΑΘΕΣΙΟ (12/Θ) ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ) 27/05/2021 A2 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
Β1 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
21ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Βθετ1 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 Β ΥΓΕΙΑΣ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
38ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
43ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑ 26/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), ΓΠΑ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
56ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 25/5
56ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
66ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 26/05/2021 ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 27/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ 27/05/2021 ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 24/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 27/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΚΩΝ. ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ 27/05/2021 Γ5 (Γ Τάξη), ΓΟΠ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 25/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ 27/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 25/5
ΙΔ.ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ “Η ΘΕΟΜΗΤΩΡ” 27/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ “Η ΓΩΝΙΑ ΜΑΣ” 27/05/2021 Νήπια (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ 30/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ 28/05/2021 1ο ΠΡΩΪΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ “ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ” 27/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 27/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΩ 27/05/2021 Τμήμα Β (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ 27/05/2021 Γ2 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
9ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 31/05/2021 Β-2 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
Δ-3 (Δ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε1+Ε3 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 27/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 28/05/2021 Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ4 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 28/05/2021 ΤΑΞΗ Ε1 (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΒΟΛΟΥ 24/05/2021 Γ2-ΒΙΒΕ (Γ Τάξη), Γ2-ΝΟΣ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ   ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 28/05/2021
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 28/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓ (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ   ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 28/05/2021
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 28/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 28/05/2021 Β4 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 28/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΟΥΚΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 26/05/2021 Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη), Ε ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26/05/2021 Β (Β Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ 30/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ 28/05/2021 Γ 4 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Γ.ΖΩΗ 29/05/2021 Β1 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Β Τάξη), Β2 Γαλλικά (Β Τάξη) από 17/5 έως και 29/5
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ- ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
21ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 28/05/2021
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 28/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ “ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ” 30/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1ΑΓΓ (Γ Τάξη), ΓΤ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΙΩΝΙΟ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
6ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΝΕΑΣ  ΣΜΥΡΝΗΣ 26/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 28/05/2021 Β5 (Β Τάξη), ΒΘΕΤ4 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗ – ΕΣΤΙΑ 29/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Α3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α4 (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 17/5 έως και 29/5
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 24/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 30/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ  ΦΑΛΗΡΟΥ 26/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), ΓΟΧ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 28/05/2021 Γ ΑΝΘΡ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓ (Γ Τάξη), Γ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 28/05/2021 Β1 ΓΕΝ (Β Τάξη), Β1_ΑΓΓ (Β Τάξη), ΒΝ1 ΝΑΥΤΙΚΩΝ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 28/05/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 28/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛ3 (Α Τάξη), ΑΞ-ΓΕΡΜ-2 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 28/05/2021 Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ Τάξη (ΣΤ Τάξη), ΣΤ Τάξη Αγγλικά (ΣΤ Τάξη), ΣΤ Τάξη Γερμανικά (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε. ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΚΑΛΑ 31/05/2021
13ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 24/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
14ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 28/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη), Γ4 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 28/05/2021 Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (Ε Τάξη), Ε΄ Αγγλικά (Ε Τάξη), Ε΄ Γαλλικά (Ε Τάξη), Ε1 ΟΛ. ΔΙΑΤΡ. (Ε Τάξη), Ε1 ΟΛ. ΜΕΛΕΤΗ (Ε Τάξη), Ε2 ΟΛ. ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΟΛ. ΔΙΑΤΡ. (Ε Τάξη), Ε2 ΟΛ. ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΟΛ. ΜΕΛΕΤΗ (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ 28/05/2021 Β ΠΛ – ΤΟΜΕΑΣ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 27/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Αγγλικών Α2 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 27/05/2021 Α1 (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 28/05/2021 Γ ΥΠΑΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΡΟΔΟΥ 27/05/2021 Ε (Ε Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ 30/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2 ΑΓΓΛΙΚΑ  ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 30/05/2021 Α1 (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
Γ2 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 30/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1  ΕΚΟ (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Α Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 30/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 3 (Γ Τάξη), ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ Γ (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ Γ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 28/05/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 24/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ 28/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗΣ 28/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 23/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 23/05/2021
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 31/05/2021 Δ1 ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 18/5 έως και 31/5
Ε ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 23/05/2021
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 28/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
Β2 (Β Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 23/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 27/05/2021 ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 4 (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΠΕΝΟΥΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 23/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 24/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 28/05/2021 Β5 (Β Τάξη), Β-ΜΗΧ1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
Β-ΥΓ1 (Β Τάξη), Β-ΥΓ2 (Β Τάξη), Γ-ΑΙΣ (Γ Τάξη), Γ-ΝΟΣ (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 23/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Α3_ΑΓΓ (Α Τάξη), Α3_ΓΑΛΛ (Α Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 23/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
11ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 27/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 27/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 27/05/2021 Τμήμα 4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ 27/05/2021 ΖΕΠ Ι-3 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ με Λ.Τ. ΚΟΡΘΙΟΥ 27/05/2021
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 27/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), ΤΑΞΗ Α (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ – ΠΡΩΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ 27/05/2021 Β1 (Β Τάξη), ΒΘΕΤ3 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΕΪΚΩΝ 28/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), Ε ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Τ.Ε  Ε (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
61ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 27/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΝΔΡΕΑ Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 23/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ 21/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ-Θ.Σ.2 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 21/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΑΣ 27/05/2021 Β ΥΓΕΙΑΣ 2 (Β Τάξη), Β4 (Β Τάξη), Β4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
Γ ΝΟΣ (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΜΑΤΟΣ 27/05/2021 Β (Β Τάξη), Β (ΑΓΓΛΙΚΑ) (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 27/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 27/05/2021 Γ_ΟΠ2 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 26/05/2021 Γ_Θετ (Γ Τάξη), Γ_ΘΕΤ_ (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΣΧΥΛΕΙΟ 30/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
Β4 (Β Τάξη), Β4 ΑΓΓΛΙΚΑ ΑΡΧΑΡΙΟΙ (Β Τάξη), Β4 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΥΡΟΥΝΑΚΕΙΟ 27/05/2021 Β 1 (Β Τάξη), Γ   ΟΠΑΝΘΡ 2ο (Γ Τάξη), Γ  3 (Γ Τάξη), Β 1  ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Γ  3   ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 27/05/2021 Β4 (Β Τάξη), Β44-ΑΓΓ-ΠΡΟΧ (Β Τάξη), Β4ΓΑΛ (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 27/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1-ΑΓΑΣ (Α Τάξη), Α1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1-ΑΗΗ (Α Τάξη), Α1-ΑΥ (Α Τάξη), Α1-ΤΕΧ-ΣΕΠ (Α Τάξη), ΖΔΔ1 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 26/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 0551451 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2-ΑΓΓ (Α Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 27/05/2021 Β.4 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
Γ.2 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΕΕΕΕΚ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΕΕΕΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 26/05/2021 Κ1 (Α Τάξη), Κ1Α (Α Τάξη), Κ1ΑΒ (Α Τάξη), Κ1ΑΓ (Α Τάξη), Μ2 (Α Τάξη), Μ2Α (Α Τάξη), Μ2ΑΒ (Α Τάξη), Μ2ΑΓ (Α Τάξη), Μ3 (Β Τάξη), Μ3Β (Β Τάξη), Μ3ΒΒ (Β Τάξη), Μ3ΒΓ (Β Τάξη), Κ4 (Γ Τάξη), Κ4Γ (Γ Τάξη), Κ4ΓΒ (Γ Τάξη), Κ4ΓΓ (Γ Τάξη), Χ5 (Γ Τάξη), Χ5Γ (Γ Τάξη), Χ5ΓΒ (Γ Τάξη), Χ5ΓΓ (Γ Τάξη), Μ6 (Δ Τάξη), Μ6Δ (Δ Τάξη), Μ6ΔΒ (Δ Τάξη), Μ6ΔΓ (Δ Τάξη), Χ7 (Δ Τάξη), Χ7Δ (Δ Τάξη), Χ7ΔΒ (Δ Τάξη), Χ7ΔΓ (Δ Τάξη), Χ8 (Ε Τάξη), Χ8Ε (Ε Τάξη), Χ8ΕΒ (Ε Τάξη), Χ8ΕΓ (Ε Τάξη), Χ9 (Ε Τάξη), Χ9Ε (Ε Τάξη), Χ9ΕΒ (Ε Τάξη), Χ9ΕΓ (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
10ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 26/05/2021 Γ ΟΠ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 1 (Γ Τάξη), Γ1_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 27/05/2021 _Β1 (Β Τάξη), ΑΓΓ Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΦΟΙ ΚΑΣΣΑΒΗΤΑ Ο.Ε 27/05/2021 Γ (Γ Τάξη), Γ ENG (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ 28/05/2021 Β_ΘΕΤ_2 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
Γ_ΘΕΤ_ΥΓ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 25/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΥΜΝΟΥ 25/05/2021 Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ 25/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25/05/2021 Γ_ΟΧ1 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ 27/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 27/05/2021 Β1 (Β Τάξη), ΤΜ ΑΓΓΛΙΚΏΝ Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
20ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 27/05/2021 09 Ε1 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε Τάξη), 48  ΕΕ ΤΑΞΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Β (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 27/05/2021
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 25/05/2021 Ε2 ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ-ΣΟΠ-2 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 22/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 22/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 24/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 24/5
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ  ΠΑΥΛΟΥ 27/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α12-ΓΑΛ (Α Τάξη), Α12-ΓΕΡ (Α Τάξη), Α1-ΑΓΓ (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη), Α2-ΑΓΓ (Α Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 27/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 Αγγλικά (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 Γερμανικά (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 27/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 25/05/2021 Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
19ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 27/5
Β2 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
21ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 24/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ” 25/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γοικ2 (Γ Τάξη), Γ2_Ιστορία (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
32ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 Α΄ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΖ1 (Α Τάξη), Α΄ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΖ2 (Α Τάξη), Α΄ ΤΑΞΗ (Α Τάξη), Β΄ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΖ1 (Β Τάξη), Β΄ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΖ2 (Β Τάξη), Α΄ ΠΑΡΑΛΗΛΗ  ΣΤΗΡΙΞΗ (Α Τάξη) από 14/5 έως και 24/5
35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Γ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ ΤΑΞΗ – ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη), ΖΕΠ Ι – Γ (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
39ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Ε (Ε Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Ε1 (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Ε2 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ Ε (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
44ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 28/05/2021 Δ ΖΩΝΗ 1 (Δ Τάξη), Δ ΖΩΝΗ 2 (Δ Τάξη), Δ ΖΩΝΗ Δ.Α. (Δ Τάξη), Δ3 (Δ Τάξη), Δ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Τ.Ε. Δ (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 20/5 έως και 28/5
46ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 26/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
59ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΛΟΥ 25/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
74ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Α (Α Τάξη), Α-ΑΓΓ (Α Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Α (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Α4 (Α Τάξη), Ζ1*Α2 (Α Τάξη), Ζ1*Α4 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α4 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
99ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 25/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ ΖΩΝΗ 1 (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ ΖΩΝΗ 2 (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ ΖΩΝΗ ΔΙΑΤΡ.ΑΓΩΓΗΣ (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 27/05/2021 4 – DELF B2 –  ΑΙΘ 1B (Α Τάξη), 4Γ (Α Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
5 – DALF C2 – ΑΙΘ video 1 (Β Τάξη), 5Α (Β Τάξη), 5-ΘΕΤ5 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
5 – DELF B1 REDOUBLANTS – ΑΙΘ 2Α (Β Τάξη) από 19/5 έως και 24/5
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 24/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 Αγγλικά (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 24/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 25/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 24/05/2021 TMHMA NIII (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡ.ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝIIΙ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 14/5 έως και 24/5
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 25/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΔΑΦΝΗΣ 25/05/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ 23/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
6ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ 25/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΊΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ 27/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Β-ΓΕΡΜ-Β34 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
Β4 (Β Τάξη), Β-ΟΠ-ΘΕΤ-3 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ 25/05/2021 Β (Β Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 25/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ – NEUE SCHULE Α.Ε. 25/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ 27/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 27/05/2021 A2 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 27/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
43ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 28/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 14/5 έως και 28/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΑΣ 27/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 27/05/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 26/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 25/05/2021 B1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ 27/05/2021 Α ΛΥΚ (Α-ΛΥΚ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 27/05/2021 Β1 (Β Τάξη), ΒΘΕΤ1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 27/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 21/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 21/5
31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 26/05/2021
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 21/05/2021 Β_ΘΣ1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 21/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΛΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 21/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 21/5
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ   ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 26/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 21/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 21/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη), ΓΠΛΧ (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 21/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ   ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη), A1 ΑΓΓ (Α Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
ΓΕ.Λ. ΜΥΚΟΝΟΥ 27/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 27/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2  ΓΕΡΜ (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛ ΠΡΟ (Γ Τάξη), Γ2 ΓΑΛΛ (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΙΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Γ ΜΑΛΛΙΑΡΑ 24/05/2021
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27/05/2021
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ – ΧΑΪΝΤΙ 23/05/2021 Παιδικός Σταθμός Χάιντι (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΜΟΥΖΟΣ 27/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΓΑΝΘΡ1 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 27/05/2021
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ-ΑΝΘΡ 1 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 27/05/2021
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ “ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ” 27/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 23/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ 27/05/2021 Α2 (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α2΄ (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 27/05/2021 Γγ6 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ 27/05/2021 Γ_ΑΓΓ3 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), ΓΠΛ1 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 26/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΗΣ (ΣΤ Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
22ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26/05/2021 ΚΛΑΣΣΙΚΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ/ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
11ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 26/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
12ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 26/05/2021
30ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 27/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
40ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 27/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 Αγγλικά (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 27/05/2021 Β4 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 26/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 27/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΤΙΑΣ 28/05/2021 Α (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Γ΄ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Δ΄ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 14/5 έως και 28/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΕΛΛΑΣ 28/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 28/5
ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 27/05/2021 Α (Α Τάξη), Ααγγ (Α Τάξη), Αεπ1 (Α Τάξη), Αεπ2 (Α Τάξη), Αεπ3 (Α Τάξη), Απροσ (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27/05/2021 Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 27/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 27/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Α3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
Γυμνάσιο Βουκολιών 27/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 26/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 14/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ 27/05/2021 Γ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ (Γ Τάξη), Γ ΘΕΤΙΚΩΝ (Γ Τάξη), Γ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (Γ Τάξη), Γ ΥΓΕΙΑΣ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ2_Μαθηματικά (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 28/05/2021 Α5 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
Γ1 (Γ Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 22/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 30/05/2021 Γ ΟΛΟ (Γ Τάξη), Γ ΟΛΟ ΔΙΑΤ (Γ Τάξη), Γ ΠΡΩΙΝΗ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ-Γ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΟΛΟ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΟΛΟ ΔΙΑΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΠΡΩΙΝΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ -ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 26/05/2021 Δ 2 (Δ Τάξη), ΣΤ 1 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΗΣ 28/05/2021 Α 1 (Α Τάξη), Δ 2 (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΣΤ 3 (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 26/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 Αγγλικά (Γ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 Αγγλικά (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 26/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ  ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ  ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ  ΕΝΤΑΞΗΣ  ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 26/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 26/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ 26/05/2021 Α5 (Α Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ2d-ΓΕΡΜ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 26/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1-ΑΓΓ (Ε Τάξη), Ε1-ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), ΖΕΠ-Ε1 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 26/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΠΑΛΑΤΙΩΝ 26/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΙ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 26/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΕΤΑΡΤΗΣ (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΡΙΤΗΣ (Γ Τάξη), ΤΡΙΤΗ (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΕΤΑΡΤΗΣ (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΕΜΠΤΗΣ (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΜΙΣΤΡΙΩΤΕΙΟ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΘΕΤΙΚΩΝ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ 26/05/2021 Β ΕΝΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ 01/06/2021 Α (Α Τάξη), Α Αγγλικών (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Α2 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α2 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Πρωινή Υποδοχή Α (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Στ2 (ΣΤ Τάξη), Στ2 Αγγλικών (ΣΤ Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26/05/2021 Γ ΑΝΘΡ1 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓ1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 26/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2_ΑΓΓ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 26/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
9ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 26/05/2021 ΤΑΞΗ Ε1 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 26/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 26/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη), Στ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 26/05/2021 ΓΠΔ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 26/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Τ3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ -ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ Ο.Ε. 26/05/2021 ΝΗΠΙΑ (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 26/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 26/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Α4 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 26/05/2021
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 26/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 3ο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1  ΕΝΤΑΞΗΣ (Α Τάξη), Α1- ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 24/05/2021 A3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΑ 25/05/2021 Β ΘΕΤ 1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ 26/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΗ (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 26/05/2021 ΣΤ2 ΤΜΗΜΑ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΨΥΧΙΚΟ – Β ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ 26/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΔΙΕΥΡΥΜ.-ΓΕΡΟΣΤΑΘΟΥ (Δ Τάξη), Δ1-ΔΙΕΥΡΥΜ.ΦΙΛΑΝΑΓΝΩΣΙΑ (Δ Τάξη), Δ1-ΤΠΕ-ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ (Δ Τάξη), Δ1-ΤΠΕ-ΜΥΤΑΚΙΔΗ (Δ Τάξη), Δ-ΑΓΓ-ΜΠΟΥΡΔΑΚΟΥ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 26/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 26/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη), Β1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 26/05/2021 A2 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΥΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΥΛΗΣ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1-ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 25/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 25/05/2021 ΒΠ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 26/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 25/05/2021 Β 1 (Β Τάξη), Β ΠΡ ΑΝΘΡ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 26/05/2021 .ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΩΝ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 26/05/2021 _ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 26/05/2021 Γ΄2 (Γ Τάξη), Γ΄2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Α΄1 (Α Τάξη), Α΄1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
49ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 26/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 26/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ 26/05/2021 Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Α Τάξη), Α (ΛΥΚ) ΑΓΓΛΙΚΑ (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ (ΓΕΝΙΚΗΣ) (Α-ΛΥΚ Τάξη), Α ΛΥΚΕΙΟΥ (ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ) (Α-ΛΥΚ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ – ΚΥΡΙΛΛΕΙΟ 22/05/2021 ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ – ΕΥΓΕΝΙΔΕΙΟ 22/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 26/05/2021 Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 24/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΟΥ ΑΥΛΙΔΑΣ 26/05/2021 ΤΜΗΜΑ Δ (Δ Τάξη), ΤΜΗΜΑ Δ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 25/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 24/05/2021 Α 5 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΔΑ ΗΛΕΙΑΣ – ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΔΑΣ 22/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ – Pierre de Coubertin 22/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ 22/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1ΑΓΓ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 Αγγλικά (Α Τάξη), Α2 Γερμανικά (Α Τάξη), Α5 (Α Τάξη), Α5 Αγγλικά (Α Τάξη), Α5 Γαλλικά (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΜΥΡΩΝΑ 26/05/2021 Γ- Δ (Γ Τάξη), Γ-Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ- Δ (Δ Τάξη), Γ-Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
10ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2-Αγγλ (Α Τάξη), Αένταξη (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
12ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛ (Β Τάξη), Β1 ΓΕΡ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛ (Β Τάξη), Β2 ΓΕΡ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
16ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26/05/2021 ΖΕΠ Ι ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Αγγλικά (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο Εργαστηριακό Κέντρο Ηρακλείου 26/05/2021 1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΚ1_Κομμωτικής Τέχνης (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ3 (Δ Τάξη), Δ3 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), ΠΖ-Δ3 (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021 Β_π_Θετ4 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 Αγγλικά (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ζ2Β1 (Β Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Β (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓ (Β Τάξη), Β2 ΓΑΛ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ- ΗΡΟΔΟΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 26/05/2021 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β1 (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΤΥΙΙ ΒΑ (Β Τάξη), ΤΥΙΙ ΒΓ (Β Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 Αγγλ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), ΤΥΙΙ Δ (Δ Τάξη), ΤΥΙΙ ΔΒ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28/05/2021 Β (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ – ΑΡΧΑΡΙΟΙ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ 30/05/2021 Β ΕΝΤΑΞΗΣ2 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ4 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΜΕΝΑ – ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΘΑΣΟΥ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΝΘ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ 26/05/2021 Β2 (Β Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ 25/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ 25/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 24/05/2021 Τ.Ε.-Β1 (Β Τάξη), Τ.Ε.-Γ2 (Γ Τάξη), Τ.Ε-Ε1 (Ε Τάξη), Τ.Ε-ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 25/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
69ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25/05/2021 Α΄ (Α Τάξη), Α΄ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Ζ0*Α2 (Α Τάξη), Ζ1*Α2 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 25/05/2021 Β7 (Β Τάξη), ΒΟΙΚ2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 24/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ12  ΠΡΧ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓ. ΠΡΟΧ. (Β Τάξη), Β2 ΓΕΡΜ. ΠΡΟΧ. (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Α2- ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 23/5
Β2 (Β Τάξη), Β-Θετ-2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 24/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ  ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ  ΠΡΩΪΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ-ΒΟΘΩΝΑ ΘΗΡΑΣ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2  ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΕΠΑ.Λ. ΘΗΡΑΣ 26/05/2021 Α5 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α5 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη), Α5 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (Α Τάξη), Α5 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ (Α Τάξη), Α5 ΠΡΟΣ (Α Τάξη), Α5 ΣΧΕΔΙΟ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ζ.Π.Α. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΕΝΤΑΓΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ) 27/05/2021 Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Α Τάξη), Α ΓΠ (Α Τάξη), Α ΠΖ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α3 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΝΑΓΝΩΣΙΑΣ Α (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Δ Τάξη), Δ ΓΠ (Δ Τάξη), Δ ΠΖ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26/05/2021 Β ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 26/05/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ 26/05/2021 Στ1 (ΣΤ Τάξη), Στ1 Αγγλικά (ΣΤ Τάξη), Στ1 Ενισχυτική (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ 26/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΩΝ 26/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α4 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 26/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 26/05/2021 B4 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 26/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Μουσικό Γυμνάσιο Καρδίτσας – Λυκειακές Τάξεις 26/05/2021 (57) – Γ1 ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (58) – Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (67) – Γ1 ΛΥΚΕΙΟΥ – ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (68) – Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ – ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (768) – Γ1 ΛΥΚΕΙΟΥ – ΕΠΙΛ ΜΟΥΣ – Ελλ Παραδ Μουσική (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (769) – Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ – ΕΠΙΛ ΜΟΥΣ – Στοιχ Αρχ Ηχοληψ2 (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (817) – Γαγγλ1 – ΑΓΓΛΙΚΑ Γ1 ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (818) – Γαγγλ2 – ΑΓΓΛΙΚΑ Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (87α) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ – Ανθρωπιστικ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (87θ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ – Θετικ Τεχν (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (87π) -Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ – Οικον Πληροφ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (87υ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ – Θετικ Υγείας (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (881) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΓΠβΠ – Γ1 Ιστορία (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (882) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΓΠβΠ – Γ1 Μαθηματικά (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (883) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΓΠβΠ – Γ2 Ιστορία (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (884) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΓΠβΠ – Γ2 Μαθηματικά (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93α) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΑΚΟΡΝΤΕΟΝ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93β) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΒΙΟΛΙ (κλασικό) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93δ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93θ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΙΘΑΡΑ (κλασική) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93κ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΑΝΟΝΑΚΙ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93λ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΛΑΟΥΤΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93μ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ (τρίχορδο) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93ν) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΛΑΡΙΝΕΤΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93ξ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΡΟΥΣΤΑ (παραδοσιακά) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93π) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΒΙΟΛΙ (παραδοσιακό) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93σ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΣΑΞΟΦΩΝΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93τ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΚΛΑΡΙΝΟ (παραδοσιακό) (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93υ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΠΙΑΝΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (93φ) – Γ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΑΟΕ – ΦΛΑΟΥΤΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97k) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΚΙΘΑΡΑΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97m) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΠΝΕΥΣΤΩΝ – ΜΠΑΝΤΙΝΑ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97s) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97t) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97x) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ -ΣΥΝΟΛΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜ + ΑΝΑΔΟΜ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97z) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΔΕ – ΣΥΝΟΛΟ JAZZ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97β) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛ ΕΛΛ ΠΑΡΑΔΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97ζ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ JAZZ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97κ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΚΙΘΑΡΑΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97ο) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΟΡΧΗΣΤΡΙΚΟ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97π) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΠΝΕΥΣΤΩΝ – ΜΠΑΝΤΙΝΑ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97σ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97τ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΣΥΝΟΛΟ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97φ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ – ΧΟΡΩΔΙΑ ΟΜΟΙΩΝ ΦΩΝΩΝ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (97χ) – Γ ΛΥΚ – ΜΣ ΠΕ -ΣΥΝΟΛΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜ + ΑΝΑΔΟΜ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), (996) – Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ- ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Γ-ΛΥΚ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΝΙΑΚΩΝ 26/05/2021 Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ4 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤΞ Ολοήμερο (ΣΤ Τάξη), ΣΤΞ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤΞ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 27/05/2021 Β Θετικών 2 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ Οικ. Πληρ/κης (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 26/05/2021 Β θ1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΕΠΑ.Λ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
13ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ-ΑΣ-1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
14ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 Β_ΘΕΤ2 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
150ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Β (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
Ε (Ε Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΕΝΝΑΔΕΙΟ 24/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
Β4 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 25/5
Γ3 (Γ Τάξη) από 18/5 έως και 26/5
33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛ (Δ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛ (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
51ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 23/05/2021 Α 2 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 23/5
54ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Α7 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
70ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
Γ1 (Γ Τάξη), Γ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 24/5
71ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 ΤΜΗΜΑ Δ2 (Δ Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
ΤΜΗΜΑ Ε1 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 24/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1-Α3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 23/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 23/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25/05/2021 ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ 1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 26/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΔΟΧΗ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ 25/05/2021 Γ4+5 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε2 (Γ Τάξη), Γ5 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 25/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 28/05/2021 Α-2 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
Α-3 (Α Τάξη) από 20/5 έως και 28/5
Β-4 (Β Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 25/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΠΑΓΙΤΩΝ  «ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΒΟΣ» 26/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 27/05/2021 Α2 (Α Τάξη), ΑΑΓ2 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
Α5 (Α Τάξη), ΑΑΓ5 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 26/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 26/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΙΑΚΩΝ 26/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΤΕΙΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ 1 Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ 2 Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΣΧΟΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΞΩΝ 26/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ 24/05/2021 Β3 (Β Τάξη), ΒΘΕΤ1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
ΒΘΕΤ2 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΣΘΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ 26/05/2021 Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ 25/05/2021 A1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΥΣΧ.ΔΙΔΑΣΚ.ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ 25/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Δ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 27/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
Γ4 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 26/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 01/06/2021 Β_ΘΕΤ_2 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 19/5 έως και 1/6
Γ_ΟΠ (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ3_Ιστορία (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ/ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΙΡΗΣ Ν. ΡΑΠΤΟΥ 28/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
Β4 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΝΔΡΩΝ-ΠΛΑΤΑΝΟΥΛΙΩΝ 26/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΠΖ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΤΥ II (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26/05/2021 Α4 (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 25/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 Γαλλικά (Ε Τάξη), Ενισχυτική Ε2 Γλώσσα (Ε Τάξη), Ενισχυτική Ε2 Μαθηματικά (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 21/05/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 21/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 21/5
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22/05/2021 Γ (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ-ΠΡΩΙΝΟ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ3 (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
14ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23/05/2021 Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ   Β (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  Β  Ζ1 (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  Β  Ζ2 (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β.Z.Δ.A (Β Τάξη), Τ.Ε. 1Β (Β Τάξη) από 14/5 έως και 23/5
ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ   ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  ΣΤ  Ζ1 (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  ΣΤ  Ζ2 (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΤ.Ζ.Δ.Α. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε. 6ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
1ο  ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22/05/2021
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΑΚΗΣ ΖΕΝΕΤΟΣ 26/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη), Γ5 (Γ Τάξη), Γοπ2 (Γ Τάξη), Γοπ3 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22/05/2021 ΤΑΞΗ Δ2 (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ Δ2 (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 26/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ 22/05/2021 πρωινό 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΕΛΑΣΑΛ 22/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22/05/2021 ΤΜΗΜΑ  ΕΝΤΑΞΗΣ Γ2 (Γ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Γ1 (Γ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε1 (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Ε1Α (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Ε1Β (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ  ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ1Α (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ1Β (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26/05/2021 B2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 26/05/2021 Β ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΗ 1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26/05/2021 Α ΓΑΛ 1 (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΘΗΝΑ ΧΑΤΖΗΕΣΜΕΡ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΥΡΟΥ 22/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 22/05/2021 Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΜΗΡΕΙΟ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ 26/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ “ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΛΗΝΟΣ” 26/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη), ΓΟΙΚ2 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 22/05/2021 Α΄ ΤΑΞΗ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ – Α΄ ΤΑΞΗ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ “ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ” 26/05/2021 6-ΘΤΓ1 (Γ Τάξη), 6-ΘΤΓ1-ΓΠ (Γ Τάξη), 6-ΘΤΓ1-ΓΠ_Ιστορία (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ “ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ” 26/05/2021 3Β (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΕΟΠΑΓΙΤΗΣ 22/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 22/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 26/05/2021 Αγ2 (Α Τάξη), Αγ2-ΑΓΓ (Α Τάξη), Αγ2-ΓΕΡ (Α Τάξη), Αγ2-ΕΝΤ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 26/05/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26/05/2021 Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
19ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26/05/2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 28/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Α-ΓΑΛ3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ3 (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓΛ3 (Γ Τάξη), Γ-ΘΕΤ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 30/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1Γ (Β Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
Β5 (Β Τάξη), Β5ΓΡ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 26/05/2021 ΑΛ1 (Α-ΛΥΚ Τάξη), ΑΛ1-ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α-ΛΥΚ Τάξη), ΑΛ2 (Α-ΛΥΚ Τάξη), ΑΛ2-ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α-ΛΥΚ Τάξη), ΑΛ-ΕΙΚ (Α-ΛΥΚ Τάξη), ΑΛ-ΘΕΤΑΡΟΥ (Α-ΛΥΚ Τάξη), ΑΛ-ΧΟΡΟΥ (Α-ΛΥΚ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 26/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 27/05/2021 B2 (Β Τάξη), Β ΘΕΤ 3 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ ΟΙΚΟΝ 2 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΕΝΤΗ 26/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 26/05/2021 Β4 (Β Τάξη), Β4_ΑΓΓΛ_ΜΕΣΟΙ (Β Τάξη), Β4_ΓΑΛΛ_ΜΕΣΟΙ (Β Τάξη), Β4_ΓΕΡΜ_ΜΕΣΟΙ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
15ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1αγγλ (Α Τάξη), Α1γαλλ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 26/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
56ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 26/05/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΑΥΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 28/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2Α (Α Τάξη), Α2ΗΛ (Α Τάξη), Α2Μ (Α Τάξη), Α2Ν (Α Τάξη), Α2ΠΡ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Β4 (Β Τάξη), Β4Α (Β Τάξη), Β4Ν (Β Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
9ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 26/05/2021 Β3 γαλ (Β Τάξη), Βανθ2 (Β Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γυγείας (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – Ο ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 26/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 Αγγλικά (Α Τάξη), Α2 Γαλλικά (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΕΛΕ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 22/05/2021
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ 26/05/2021 Γ1_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ4_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ-Αγγλ2 (Γ Τάξη), Γ-Αγγλ3 (Γ Τάξη), Γ-ΘΕΤ (Γ Τάξη), Γ-ΟΙΚ2 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 26/05/2021 Ε ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ-ΡΟΔΙΤΣΑ 26/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
28ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 26/05/2021 Α2 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Α2 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 29/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 26/05/2021 ΛΑ (Α-ΛΥΚ Τάξη), ΛΑ Αγγλ (Α-ΛΥΚ Τάξη), ΛΑ Γαλλ (Α-ΛΥΚ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 25/05/2021 Γ5 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 25/05/2021 Β΄ (Β Τάξη), Β΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β΄ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΉ (Β Τάξη), Β΄ ΠΖ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Τ.Ε. Β (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 25/05/2021 Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ 26/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 24/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 26/05/2021
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 25/05/2021 ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 25/05/2021 ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 25/05/2021 ΣΤ ΓΑΛΛ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ 25/05/2021 Β3 (Β Τάξη), ΒΘΕΤ1 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 25/05/2021 Β Ανθρ.1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ 28/05/2021 Β6 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
Γ3 (Γ Τάξη), ΓΞ_ΓΓ_Β1+ (Γ Τάξη), ΓΞ_Ε1 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ6 (Γ Τάξη), ΓΞ_ΓΓ_Β2g (Γ Τάξη), ΓΞ_Ε2 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 27/05/2021 Α4 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
Γ ΟΔ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΝΙΚΗΣ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 25/05/2021 Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖ-ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΑΓΓΛ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΓΑΛ. (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΗΒΑΣ 25/05/2021 ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 27/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
Α3 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
13ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  ΑΓΙΑΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 25/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24/05/2021 Ε/ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 25/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ 30/05/2021 Β1 (Β Τάξη), ΟΛ-Ζ1-Β1 (Β Τάξη), ΟΛ-Ζ1-Β2 (Β Τάξη), ΟΛ-ΔΑ-Β1 (Β Τάξη), ΟΛ-ΔΑ-Β2 (Β Τάξη), ΟΛ-Ζ2-Β (Β Τάξη) από 17/5 έως και 30/5
Ε3 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 25/05/2021 ΒΑΣΙΚΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 1ο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 25/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α-ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Α Τάξη), Ζ1-Α (Α Τάξη), Ζ2-Α-ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
23ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 25/05/2021 2ο τμήμα Πρωινού Υποχρεωτικού Προγράμματος (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 26/05/2021 Β  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (Β Τάξη), Β  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
Γ  ΨΥΚΤΙΚΩΝ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 25/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 25/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΙΛΟΘΕΗ – ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 25/05/2021 Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΡΥΘΡΩΝ 23/05/2021 Γ (Γ Τάξη), Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (Γ Τάξη), Γ’ ΘΕΤΙΚΩΝ & ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (Γ Τάξη), Γ ΘΣ&ΣΥ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΖΩΗΣ (Γ Τάξη), Γ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (Γ Τάξη), Γ_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ_Μαθηματικά (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 24/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 25/05/2021 Βασικό   Υποχρεωτικό  Β (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 25/05/2021 _ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ 25/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 24/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 28/05/2021 Α6 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 28/5
Β4 (Β Τάξη), Βθετ2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Ι. ΤΣΙΑΜΟΥΛΗΣ 25/05/2021 Ε (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Χ-ΑΓΓΛΙΚΑ-ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Χ-ΓΑΛΛΙΚΑ-ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ 25/05/2021 Α5 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), ΓΥΦ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 26/05/2021 Α2 (Α Τάξη), ΑΑΓΓ2 (Α Τάξη), ΑΓΕΡ2 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
Γ4 (Γ Τάξη), ΓΑΓΓ4 (Γ Τάξη), ΓΓΑΛ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 25/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1=ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 25/05/2021 Β1 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΔΙΘΕΣΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΟΥ 25/05/2021 ΤΑΞΗ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΑΞΗ 2η (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
57ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27/05/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 19/5 έως και 27/5
Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧ ΔΙΔΑΣ Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25/05/2021 Β_ΘΕΤ_1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27/05/2021 Α2-Γ (Α Τάξη), Α3-Γ (Α Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
Β2-Γ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
15ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 24/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23/05/2021 ΤΑΞΗ Ε2 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/05/2021 Προαιρετκό Ολοήμερο 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Υποχρεωτικό Πρωινό 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 25/05/2021
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 25/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 25/05/2021 Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΑΓΩΓΗ-Β (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ-Β (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΖΩΝΗ 1-Β (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΖΩΝΗ 2-Β (Β Τάξη), ΠΖ-Β (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 25/05/2021 Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ_Α (Α Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ_Α (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 23/05/2021 ΓΨ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/05/2021 Γ ΤΟΥΡΙΣΤΩΝ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΗΤΗΣ 25/05/2021 Δ2 (Δ Τάξη), ΞΓ_ΑΓΓΛΙΚΑ Δ2 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ (Δ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 25/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 25/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΩΝ Β΄ (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ Β΄ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Β΄ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β3 (Β Τάξη), ΠΖ ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β΄ (Β Τάξη), ΥΠΟΔΟΧΗΣ Β1΄ (Β Τάξη), ΥΠΟΔΟΧΗΣ Β2΄ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
14ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 B3 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
15ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 25/05/2021 Γ4 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 25/5
ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ 1 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
16ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
174ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 23/05/2021 ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
18ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021
18ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 29/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
Γ1 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
26ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη), Ε3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 24/05/2021 Γ1β (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
4ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 23/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
52ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
53ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 23/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 27/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β4 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ-1 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ-3 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 27/5
Γ1 (Γ Τάξη), Γ-ΟΠ-1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 Β ΘΕΤ 1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
Γ ΘΕΤ 1 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 24/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 23/05/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 23/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 23/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ-ΟΠ-1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 30/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 18/5 έως και 30/5
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 25/05/2021 ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
Γ2 (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΕΝΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 25/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 24/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 24/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 23/05/2021 Β4 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 23/5
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 25/05/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 21/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
Γ4 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ – ΛΕΜΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 21/05/2021
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ “ΚΥΒΕΛΗ” 21/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ 21/05/2021 ΣΤ1   ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1′  ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1′ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
Ιδιωτικό Γυμνάσιο  ΝΕΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Γ.ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ Α.Ε. 25/05/2021 Β1Β3Γ-ΑΓΓΛ 2 NORMAL (Β Τάξη), Β3Γ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21/05/2021 Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 26/5
ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
5ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΥΡΟΥ 21/05/2021 Α2΄ ΤΑΞΗ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 25/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1 ΕΝΤΑΞΗΣ (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 21/05/2021 Δ3 (Δ Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 21/05/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΣΤΙΑ 28/05/2021 Α3 (Α Τάξη), Α3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
Α3,4 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α3,4 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Α4 (Α Τάξη), Α4 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 25/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 21/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 21/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 25/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1ΑΓΓ (Γ Τάξη), Γ1ΓΕΡ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 25/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β-ΑΓΓ-2 (Β Τάξη), Β-ΓΑΛ-2 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ-3 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 25/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ-ΑΝΘΡ-2 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΡΑΛΛΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 28/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
Α4 (Α Τάξη), ΑΓΕΡ4 (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 26/05/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 26/05/2021 Β1 (Β Τάξη), ΒβΞΓγαλλ1 (Β Τάξη), ΒπΑΣ1 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 26/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 26/05/2021 Α1 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη) από 12/5 έως και 26/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” 26/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ-Γερμανικά 1 (Γ Τάξη), Γ-Ειδικής Αγωγής 1 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 26/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 26/05/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 25/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1-Γ2 ΓΑΛ (Γ Τάξη), Γ1-Γ2 ΓΕΡ (Γ Τάξη), Γ1-Γ2 ΙΤΑ (Γ Τάξη), Γ1-Γ3 ΑΡΧ (Γ Τάξη), Γ1-Γ3 ΠΡΧ (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΜΕΣΟΙ (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ3-Γ5 ΙΤΑ (Γ Τάξη), Γ3-Γ5-ΓΕΡ (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη), Γ4-Γ5ΑΡΧ (Γ Τάξη), Γ4-Γ5ΠΡΧ (Γ Τάξη), Γ4-ΓΕΡ (Γ Τάξη), Γ5 (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΡΟΔΟΥ 25/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ 26/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ1_ΓΑΛΛ (Γ Τάξη), Γ1-ΓΕΡΜ (Γ Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ2 (Γ Τάξη), Γ2_ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ2_ΓΑΛ (Γ Τάξη), Γ2_ΓΕΡΜ (Γ Τάξη), Γ2_ΕΝΤΞ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΣΥΡΟΥ 25/05/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γαισθ (Γ Τάξη), Γβρεφ (Γ Τάξη), Γυδρ (Γ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 25/05/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2  ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
22ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 25/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 25/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 24/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), ΒΑ1 (Β Τάξη), ΒΘ1 (Β Τάξη), ΒΘ2 (Β Τάξη), ΒΞ1 (Β Τάξη), ΒΞ2 (Β Τάξη), ΒΞΓΕ1 (Β Τάξη), ΒΞΓΕ2 (Β Τάξη) από 12/5 έως και 24/5
23ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24/05/2021
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 24/05/2021 Α4 (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ 27/05/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
17ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 26/05/2021 B2 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Γ4 (Γ Τάξη), Γ4ΑΓΓΛ (Γ Τάξη), Γ4ΓΑΛΛ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 24/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24/05/2021 ΣΤ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ 24/05/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24/05/2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 24/05/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24/05/2021 Γ/υγ (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γθετ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 24/05/2021 ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 24/05/2021 _Ε2 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε2 (Ε Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ 24/05/2021 .Ε (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε4 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Ε Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
40ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 24/05/2021 ΤΕ Ε (Ε Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 24/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
1ο ΕΠΑΛ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ – “ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ” 28/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), ΓΠΛ (Γ Τάξη) από 17/5 έως και 28/5
Γ2 (Γ Τάξη), ΓΥΔ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26/05/2021 ΒΓ3 (Β Τάξη), Β-Γ3 (Β Τάξη), ΒΓ3-Α (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΒΕ (Β Τάξη), Β-Ε (Β Τάξη), ΒΕ-Α (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 23/05/2021 Βπ (Β Τάξη) από 13/5 έως και 23/5
Βυ1 (Β Τάξη), Γυ2 (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 21/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23/05/2021 Β1-ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ-1 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 24/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2_ΑΓΓ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧ_Γ2-Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1_4_Γ2 (Γ Τάξη), ΠΖ_Γ (Γ Τάξη), ΤΕ_Γ2 (Γ Τάξη), ΤΥ-ΖΕΠ ΙΙ_Γ2 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1_ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1_ΓΕΡΜ (ΣΤ Τάξη), ΤΕ_ΣΤ1_ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1ΑΓΓ (Β Τάξη), Β1ΓΑΛ (Β Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23/05/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 24/05/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 25/05/2021 Γ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ Γ (Γ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη) από 12/5 έως και 25/5
Ε ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΤΑΞΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 24/05/2021 Γ-3 (Γ Τάξη), Γ-3_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓΛΙΚΑ-3 (Γ Τάξη), Γ-Θετ (Γ Τάξη), Γ-Οικ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 24/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1ο ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
39ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 31/05/2021 Α1 (Α Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
Α7 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 31/5
41ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 13/5 έως και 24/5
Β2 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 25/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
Β4 (Β Τάξη) από 17/5 έως και 25/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ ΥΜΗΤΤΟΥ – ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟΣ 27/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 18/5 έως και 27/5
Γδοικ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 23/05/2021 ΓΠΔ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΚΙΑΤΟΥ 24/05/2021 Β-ΠΛΗ (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΔΙΑΝΙΚΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 24/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2ΑΓΓ (Β Τάξη), Β2ΓΑΛ (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 23/05/2021 Β1 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 23/5
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 24/05/2021 TMHMA 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 24/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 24/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – Γ. ΣΕΦΕΡΗΣ 24/05/2021 Β ΘΕ3 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη), Β3 Α (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ – ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ 24/05/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1_ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1_ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 24/05/2021 Β2 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 24/05/2021 ΒΜ1 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΒΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ 24/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 25/05/2021 Β (Β Τάξη) από 11/5 έως και 25/5
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 24/05/2021
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 24/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1-Αγγλικά (Γ Τάξη), Ζ0*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη), Πρωινή_Ζώνη_Γ (Γ Τάξη), ΤΕ_ΟΜΑΔΑ_4_Γ (Γ Τάξη), ΤΕ_ΟΜΑΔΑ_5_Γ (Γ Τάξη), ΤΥ_ΟΜΑΔΑ_2_Γ (Γ Τάξη), ΤΥ_ΟΜΑΔΑ_3_Γ (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 24/05/2021 Α3 (Α Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 27/05/2021 Α5 (Α Τάξη), Β4 (Β Τάξη), Γ6 (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
Β3 (Β Τάξη) από 14/5 έως και 27/5
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 29/05/2021 Α2 (Α Τάξη) από 19/5 έως και 28/5
Γ1 (Γ Τάξη) από 20/5 έως και 29/5
ΣΤ  ΓΑΛΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 24/05/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕ.Λ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 24/05/2021 Β3 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 24/05/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 Αγγλικά (Β Τάξη), Β1 Ενισχυτική (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 24/05/2021 Β Κ4 ΘΕΤ (Β Τάξη), Β4-ΓΠ (Β Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26/05/2021 Β – 1 (Β Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
ΣΤ – 2 (ΣΤ Τάξη) από 10/5 έως και 23/5
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ 23/05/2021 ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη) από 10/5 έως και 23/5
22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 24/05/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 10/5 έως και 23/5
ΠΡΩΙΝΗ Ε (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΤ 2 ΩΡΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 11/5 έως και 24/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΝΑΞΟΥ 23/05/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 24/05/2021 Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΤΜ ΕΝΤΑΞΗΣ (Β Τάξη) από 10/5 έως και 24/5
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΩΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 23/05/2021 Β2 (Β Τάξη), Β2-ΑΓΓΛ (Β Τάξη) από 10/5 έως και 23/5
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΩΤΑ 26/05/2021 Ε΄ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ Γερμανικά (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη) από 13/5 έως και 26/5
Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΕΝΤΑΞΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄Τάξη Γερμανικά (ΣΤ Τάξη) από 10/5 έως και 23/5
2ο ΕΠΑΛ Χανίων 24/05/2021 ΓΨ (Γ Τάξη), ΓΨ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΓΨΥΚ (Γ Τάξη) από 10/5 έως και 24/5
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ 25/05/2021 Αγγλικών Ε1 (Ε Τάξη), Γερμανικών Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 7/5 έως και 25/5
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ  Στο 85% έχει ανέβει ο στόχος για "τείχος ανοσίας". Ανησυχία στην Θεσσαλονίκη που "κοκκινίζει". 80% κάλυψη στις ΜΕΘ

Πόσο χρήσιμη ήταν αυτή η ανάρτηση;

Μέση βαθμολογία / 5. Αριθμός ψήφων:

Δεν υπάρχουν ψηφοφορίες μέχρι τώρα! Γίνετε ο πρώτος που θα αξιολογήσει αυτήν την ανάρτηση.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ